VALOTOUR 2013

21.9.2013

První ročník VALOTOUR 2013 se konal dne 21.9.2013. Zúčastnilo se ho 12 automobilů, 2 motocykly a celkem 28 účastníků. Trasa vedla z Valovic na Vyhlídku v Drábských světničkách. Cesta zpět vedla přes  Bělou pod Bezdězem, kde jsme na náměstí plnili úkol za podpory místních obyvatel. Z náměstí to byl už jen kousek na hrad Bezděz. Zpět na Valovice jsme se přesunuli hromadně. Celá trasa byla doplněna o úkoly pro soutěžící, kteří si s velmi těžkými a záludnými otázkami poradili na výbornou (jak kdo...). Vyhlášení výsledků proběhlo v sídle klubu a slavilo se do pozdních hodin...

VETERÁNSKÉ ROJENÍ

8.6.2013

Sraz veteránů probíhal na zámku v Lobči a zúčastnila se ho především  anglická auta. V sobotu se jel orientační závod po blízkém okolí a v neděli pak závod do vrchu. Zpestřením akce byly historické bicykly a jejich majitelé v dobovém oblečení.

JARNÍ SOSNĚNÍ

18.5.2013

Zajeli jsme si zazávodit na soutěžní okruh v Sosnové u České Lípy. Sice jsme absolvovali jenom závod v pravidelnosti, kde vítězil ten, který zajel co nejshodnější časy v jednotlivých kolech. Ale nás lákalo vyzkoušet si svůj stroj na uzavřené trati a vyzkoušet také sebe sama - jak reagujeme a kam až jsme schopni riskovat. A tak jsme si dali pár kol opravdu závodním tempem, až v zatáčkách gumy pískaly, na silnici si to nedovolíme. Byla to úžasná zkušenost.

OLDTIMER

BOHEMIA RALLY 2013

23.5.2013 - 25.5.2013

Na tot setkání se z našeho klubu přihlásily tři posádky s vozy MG Midget, Škoda 1000 MB a Porsche 924 CABRIO. Startovalo se na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, zde byl i cíl závodu. Ve třech dnech projížděly posádky okolím Mladé Boleslavi, zavítaly do Jilemnice a na zámek Loučeň, v jehož parku proběhlo oficiální zakončení a předání cen.