1. místo Václav Postelt a Martin Kosa [ŠKODA 100]
  2. místo Jindřich a Dana Honzákovi [TRIUMPH SPITFIRE]
  3. místo pan Křemenáka a pan Vlk [NEVÍM]

VALOTOUR 2015

III. ročník VALOTOUR byl výjimečný zejména první vysokou účastí, protože se ho zúčastnilo 23 automobilů, 3 motocyklů a celkem 45 účastníků. Ve třetím ročníku soutěže jsme ovšem pokročili i v organizaci a tak během 110 Km se mohli účastníci těšit z prohlídky hradu Houska, kterým nás provedl sám majitel hradu pan Jaromír  Šimonek, cestou nás taky čekala řada úkolů, zajímavých průjezdních kontrol vč. dvou měřených úseků. Překvapením na závěr pro mnohé byl slalom na letišti v Katusicích. Počasí bylo nádherné a vyhlášení vítězů tak bylo doprovázeno přeletem historických letadel leteckého klubu MB.

VETERÁNEM ZA KRTEČKEM

18.07.2015

Veselá motoristická soutěž, při níž si hlavně děti přijdou na své, začínala u muzea hraček v Jiřetíně pod Bukovou. Po trase vedoucí krásným krajem Jizerských hor jezdilo i 5 posádek našeho klubu. Do cíle na hřiště v Albrechticích dojeli všichni v pořádku a plni dojmů.

VETERÁNSKÉ ROJENÍ

13.06.2015 - 14.06.2015

Veteránského rojení jsme se letos opět rádi zúčastnili, vždyť do Lobče to máme jen kousek od domova. Letošní závod do vrchu jsme ale vynechali, zato jsme si užili soutěž v eleganci.

OLDTIMER

BOHEMIA RALLY 2015

04.06.2015 - 06.06.2015

Oldtimer Bohemia Rally letos startovala a končila tradičně na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Opět jsme projeli okolím Mladé Boleslavi, další dny byl cíl v Hořicích v Podkrkonoší a v Roudnici nad Labem. Specifikou letošního závodu bylo neuvěřitelné až neúnosné horko……ale zvládli jsme to.